Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPICZYN: Który z pięciu kandydatów powinien zostać Wójtem Gminy?

Utworzony przez antauta9, 1 września 2018 r. o 16:21
Cytat z klasyką socjo mediów..ludozerka wybiera gorszych od siebie.  To dokładnie wyszło u nas. Nie rzucajcie się na mnie Takie jest prawo socjologii.
 Taka ksztalcona a szacunku dla drugiego człowieka brak... Trzepac rzesami rękę podawać i przymilac się a tu kpić? Żałosne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojna dalej ?  PANIE BARTOSZ WSTYDZ SIE PAN RAZEM Z ZONĄ   WYSZŁO SXYDŁO Z  WORKA 4 LAT TEMU WYJDZIE I TERAZ nie osądzaj ludzi  swoją  miarą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z klasyką socjo mediów..ludozerka wybiera gorszych od siebie.  To dokładnie wyszło u nas. Nie rzucajcie się na mnie Takie jest prawo socjologii.
Taka ksztalcona a szacunku dla drugiego człowieka brak... Trzepac rzesami rękę podawać i przymilac się a tu kpić? Żałosne
z  tego  jestem  facetem, ale z pewnością ty wiesz lepiej i to jest dopiero  żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto powiedział ze solary to tylko za unijne pieniądze, są ogólnie dostepne w portalach aukcyjnych, centrach handlowych i w sieci sprzedawców. ja mam i sam sobie sfinansowałem, przynajmniej nie wiąże mnie żadna umowa klauzula wyciągi osoby trzecie to nie są wielkie pieniądze, patrąc na mieszkańców naszej gminy wiedzących gdzie są salony samochodowe, jeżdzących na wakacje poza Europę to wnioskuję że ich stać na taki zakup. DOSC wyciągania ręki po jałmużnę, a jak nie stać to nie stój pod sklepem tylko idż do roboty
czyli  do czego Ci wójt  ?zebydał stanowisko?
 Ano wójt jest do tego, żebyś dostał baranku możliwość , a czy z niej skorzystasz czy nie to twoja sprawa. Jeśli myślisz że wójt to tylko rozdawanie stanowisk to pewnie baran z ciebie większy niż się wydajesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre że tylu idiotow jest w tej gminie
Ilu?
1230
Brawo! Najpierw czytaliśmy jacy to my inteligentni jesteśmy i napewno dobrze wybierzemy, a teraz co zostajemy nazwani idiotami??! Panie Gustawie gratuluję postawy Panu i członkom Pana komitetu. Widać za kogo macie wyborców, za idiotów. Czy przed wyborami czy po, zawsze tak było. Mimo wszystko jest to bardzo przykre.
Wszystkich najlepiej wrzucać do jednego worka. Skąd wiesz, że Pan Gustaw i członkowie jego komitetu mają coś wspólnego z tym postem? Masz jakieś dowody?Jak ktoś jest przeciwko Pani Wójt to znaczy, że jest z tego komitetu? Gratuluję logiki. Nie wiem czy wiesz, ale 932 osoby głosowały przeciw Pani Szczęsnej. Proszę nie rzucać publicznych oskarżeń, bo to mogła być jakakolwiek z tych osób. Poza tym znam Pana Gustawa i proszę nie obrażać porządnych ludzi, bo nie posunąłby się do takich wpisów. Jak ktoś zauważył - nie ma nawet konta na Facebooku.
 Nie zgadzam się, ze w gminie są idioci. Niestety mogę powiedzieć, że ludzi Jet btab odpowiedzialności za wspólne dobro. Bo jak nazwać.taki wybor na stanowisko wójta?? może faktycznie w gminie brak było dobrych kandudatow, skoro zwyciężyła ta pani?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Naszej Gminy podjęli decyzję! Pokazali że nie można ich omamić głupotami, kłamstwami i falą nienawiści jaka płynęła przez ostatnie lata, a w szczególności przez ostatnie tygodnie. Pokazali tez że widzą ogromną prace jaka została wykonana przez ostatnie 4 lata. Na nic zdały się tchórzliwe ataki jednego z komitetów na Facebooku  (a w szczególności siostry Z. które wymagają pilnej hospitalizacji), na nic zdało się opowiadanie kłamstw na spotkaniach z mieszkańcami, na nic zdało się opowiadanie ze na Jawidz nie poszła ani jedna złotówka, na nic zdało się opowiadanie że strażnica w Jawidzu i nowy samochód to nie zasługa Pani Wójt, na nic zdało się zrywanie plakatów i banerów. Wszystko na nic!!! Choćbyście robili to z jeszcze większą nienawiścią to i tak by się to nie udało. Dlaczego? Bo nasi mieszkańcy nie są głupi, jak to ktoś napisał w komentarzu powyżej :)
Z ta ogromna praca wykonana przez ostatnie 4lata to mnie rozbawiles. O mamo. Co ja czytam. Zaglosowalem w drugiej turze przeciwko kandydatowi a nie za kandydatka
 No standardowa procefura , propaganda sukcesu. Tylko jakiego .... Aż zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dalej wybieracie skoro II tura była 04.11.2018 r.Czy u was czas się zatrzymał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego powinien być we władzach ktoś z pozostałych kandydatów rokujących porozumienie np. młody Tomasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jest wójt w Spiczynie, po co mielić klawiaturą? Chłopki u was czas się zatrzymał na 5- kandydatach, bo taki jest tytuł wpisu?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ty nie bedzibęd nam dyktował , co możemy mielić a co nie. Wolny wybór wójta wolna wola w klepaniu w klawiaturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego powinien być we władzach ktoś z pozostałych kandydatów rokujących porozumienie np. młody Tomasz
 A kim młody Tomasz jest? Kandydował na Wójta jego prawo, ludzie głosowali na niego ich prawo. Ale zrobili to tylko dlatego że chcieli pokazać że chcą nowoczesności i zmiany w gminie, nie ze względu na niego bo go nikt nie zna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastępca Wójta musi być osobą, którą Wójt darzy zaufaniem i z ktorą Wójt chce pracować. Dlatego p. Szczesna sama sobie wybierze współpracownika a nie anonimy na forum. A jeśli chodzi o branie, na zastępcę któregoś z kontrkandydatow - takie rzeczy są tylko w telewizji,  nie w realnym świecie, proponuję się obudzić i oderwać od telewizora. Jeśli chcecie Państwo podyskutować - zbliża się sesja Rady Gminy na którą Pani Wójt serdecznie zapraszała wszystkich mieszkańców gminy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastępca Wójta musi być osobą, którą Wójt darzy zaufaniem i z ktorą Wójt chce pracować. Dlatego p. Szczesna sama sobie wybierze współpracownika a nie anonimy na forum. A jeśli chodzi o branie, na zastępcę któregoś z kontrkandydatow - takie rzeczy są tylko w telewizji,  nie w realnym świecie, proponuję się obudzić i oderwać od telewizora. Jeśli chcecie Państwo podyskutować - zbliża się sesja Rady Gminy na którą Pani Wójt serdecznie zapraszała wszystkich mieszkańców gminy.
 no  tak  Pan  Bartosz, tak  sie panu  zdaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem Bartosz, nawet nie jestem mężczyzną. Ale widzę po tym forum, że p.Bartosz ma tajemniczego męskiego wielbiciela, który tak go kocha, że widzi go wszędzie - w każdym użytkowniku na forum :) A że nieodwzajemniona miłość boli, tajemniczy wielbiciel wylewa tu swoje frustracje i atakuje przedmiot swojego uwielbienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek , daj spokój. I tak wiemy, się to ty;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie :) Ale podziwiam determinację i jednocześnie całym serduszkiem współczuję, bo takie to smutne kochać i tęsknić tak mocno, a nie być kochanym :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba ludzi nowych, ten Tomek jest naprawde spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O sobie mowisz?;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żona  dalej nagrania.  Tomasz ani młody ani działacz.  I dalej go nie ma Skoro taki kreatywny to ma czas aby się rozwinąć A nie tylko zarządzać kioskiem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal  Chciałbyś takim kioskiem zarządzać.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 51 z 67

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...